Kreacja Wizerunku
Kontakt

+48 513.063.109  mail

Partnerzy

 

Do czego najlepszy jest Quick.Cart i Quick.Cms?

Zapoznaj się z poniższą listą rozwiązań do których Quick.Cart lub Quick.Cms bardzo dobrze się nadają. Przekonaj się o elastyczności i łatwości dostosowania naszych skryptów do indywidualnych potrzeb.
 

Jako wieloletni partner OpenSolution oferujemy kompleksowe usługi tworzenia stron oraz sklepów internetowych w oparciu o skrypty Quick.Cart oraz Quick.Cms. 

Przy zamówieniu skryptu za naszym pośrednictwem oraz skorzystaniu z naszych usług możesz otrzymasz dodatkowo rabat na zakup wersji rozszerzonej skryptów.

Mały i prosty sklep internetowy

Quick.Cart to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują uruchomić sklep internetowy posiadający do 1000 produktów. Obsługa jest na tyle prosta, że Twoi klienci nie będą mieli żadnych problemów ze złożeniem zamówienia.

Zarządzanie produktami i zamówieniami jest bardzo łatwe. Dodanie produktu ogranicza się do wypełnienia kilku pól formularza… więcej »

Katalog produktów, prezentacja produktów

Sklep internetowy Quick.Cart posiada możliwość wyłączenia opcji kupowania produktów.

Wystarczy wyłączyć koszyk i formularz zamówienia w konfiguracji by zmienić sposób prezentacji strony na katalog produktów… więcej »
darkyproseniory.info

Strony wizytówki

Chyba nie ma lepszego skryptu, który nadawałby się bardziej niż Quick.Cms na opracowanie wizytówki strony zarządzalnej przez panel administracyjny. Opracowanie szablonu graficznego zajmuje mało czasu gdyż najczęściej ogranicza się do edycji styli CSS… więcej »

Prywatna lub firmowa galeria zdjęć

Wprowadzanie zdjęć do strony opartej o nasz skrypt jest bajecznie proste. Narzędzia bardzo dobrze sprawdzają się do tworzenia prywatnych fotogalerii, prezentacji oferty (np. pokoje gościnne, gastronomia itp.) w postaci galerii zdjęć i innych… więcej »

Serwis informacyjny, wortal

Ze względu na to, że Quick.Cms jest niesamowicie wydajny jest wybierany do opracowania stron, które mają charakter serwisu informacyjnego przy jednoczesnej dużej ilości wizyt i sporym obciążeniu. Wielokrotnie spotkaliśmy się, że Instytucje Publiczne użyły naszych narzędzi do opracowania swoich stron internetowych… więcej »

Katalogi stron, firm itp

Dzięki edytorowi WYSIWYG w prosty sposób będziesz mógł opracować listy w różnej postaci do stworzenia np. katalogu stron, katalogu firm, katalogów tematycznych itp. Do wyboru masz wiele sposobów prezentacji danych i tylko wyobraźnia może ograniczyć te możliwości. Jeśli Quick.Cms nie wystarczy to wykorzystaj Quick.Cart w którym prezentację produktów można przerobić na np. wizytówki poszczególnych firm, stron… więcej »

Strony intranetowe do obiegu dokumentów itp

Quick.Cart a zwłaszcza Quick.Cms sprawdzą się rewelacyjne do obiegu dokumentów wewnątrzfirmowych. Prosty sposób dodawania plików, kategoryzacji i prezentacji danych w podstawowej wersji jak i rozbudownej o darmowe dodatki umożliwi łatwe docieranie do istotnych informacji w Twojej firmie. Dodatkowo Quick.Cms.Ext » da Ci możliwość publikacji dokumentów tylko dla wybranych użytkowników lub grup użytkowników… więcej »

Strony do pozycjonowania

Ze względu na wysoką wydajność, niskie wymagania, małą zajętość przestrzeni dyskowej, walidację w XHTML, niewielką zasobożerność i bardzo prostą publikację treści pozycjonerzy upodobali sobie nasze skrypty do tworzenia stron w szeroko rozumianym pozycjonowaniu… więcej »

Prywatne artykuły i informacje

Quick.Cms.Ext » umożliwi Ci publikację swoich zdjęć, dokumentów czy artykułów dla wszystkich, grupy użytkowników czy poszczególnych osób. Wszystkie te stopnie poufności zapewnią Ci nasze skrypty. Przekonaj się, że publikacja treści w naszych skryptach jest banalna i ogranicza się do wypełnienia paru pól… więcej »